Επικοινωνία: (+30) 2310 949414 - info@axon-toumpa.gr

Προσφορά A junior

Οι εγγραφές ξεκίνησαν.. Κλείσε θέση τώρα

Lower & Proficiency σε 4 μήνες

Διάκριση για τα ΑΧΟΝ ΤΟΥΜΠΑ & ΠΥΛΑΙΑ

Πτυχίο πληροφορικής για το ΑΣΕΠ

Νέα τμήματα ενηλίκων γερμανικών

Τμήματα ενηλίκων Proficiency C2

Ταχύρρυθμα τμήματα ενηλίκων Α1-Β2

Νέα τμήματα γερμανικών για παιδιά

Αγγλικά – Γερμανικά

title

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ECCE

Επιτυχόντες ECCE Δεκεμβρίου 2023 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΛΥΔΙΑ ΣΟΠΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΒΕΛΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΡΤΟΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΝΕΛΛΑΚΗ ΕΛΠΙΝΙΚΗ   Επιτυχόντες ECCE Μαΐου 2023 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΦΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΙΚΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΓΚΑΡΑΜΙΝΑΚΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ ΖΑΡΑΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΡΜΙΔΟΥΛΗΣ… Διαβάστε περισσότερα

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ECPE

Επιτυχόντες ECPE Μαΐου 2023 ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΝΑΖΑΡΙΑ ΚΟΥΡΟΥΔΟΥΒΑΡΗ ΕΥΔΟΞΙΑ ΝΤΙΝΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΑΣΚΑ ΚΛΕΣΤΙ ΣΗΜΙΑΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΧΑΤΖΗΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΠΑΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΥΡΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΡΙΖΑΚΙ ΜΑΤΙΛΝΤΑ ΚΑΡΤΕΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΡΑΣΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ ΘΑΝΑΣΑΚΗ ΕΡΙΦΥΛΗ ΛΟΜΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΞΕΝΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΔΕΛΗΝΟΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ… Διαβάστε περισσότερα

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ LRN

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ LRN Β2 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ 2024 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΟΤΣΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΑΞΕΒΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ ΚΡΑΤΕΡΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ   ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ LRN Β2 ΙΟΥΝΙΟΣ 2023 ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΧΑΤΖΗΚΑΛΛΙΝΙΚΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΑΡΔΕΛΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΑΛΟΠΗΤΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΜΑΚΑΣ ΠΑΥΛΟΣ… Διαβάστε περισσότερα

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ MSU

Επιτυχόντες MSU C2 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2022 ΑΝΘΙΜΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΟΥΛΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΙΡΤΖΑΛΗ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΧΟΥ ΕΙΡΗΝΗ   Επιτυχόντες MSU Β2 ΜΑΪΟΥ 2022 ΚΑΛΙΝΔΕΡΙΔΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΤΣΑΚΟΥΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΞΕΝΙΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΕΟΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ   Επιτυχόντες MSU C2 ΜΑΪΟΥ 2022 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ… Διαβάστε περισσότερα

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΚΠΓ

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΚΠγ ΜΑΪΟΥ 2023   ΕΠΙΠΕΔΟ Β2 ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΔΑΓΚΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΣΑΚΤΣΙΡΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΣΙΣΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΨΑΘΑΚΑΚΗ ΑΙΜΙΛΙΑ   ΕΠΙΠΕΔΟ C1 ΑΓΓΛΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑΚΗ ΕΥΛΑΜΠΙΑ   ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΚΠγ ΙΟΥΝΙΟΥ 2021   ΕΠΙΠΕΔΟ… Διαβάστε περισσότερα

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ TOEIC

Επιτυχόντες TOEIC 2022-2023 ΕΠΙΠΕΔΟ Β2 ΠΑΛΤΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΜΠΑΚΕΛΑ ΣΤΕΛΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΟΥ ΜΑΚΡΗ ΚΟΡΙΝΑ ΑΓΓΕΛΗΣ ΝΙΚΟΣ ΓΙΟΥΡΟΥΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΘΗ   ΕΠΙΠΕΔΟ C1 ΠΑΝΩΡΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΤΑΛΙΜΑΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΑΟΥΣΛΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ   ΕΠΙΠΕΔΟ C2 ΠΑΛΙΚΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΣΜΑΤΟΥ… Διαβάστε περισσότερα

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ TIE ONLINE

2020-2021 ΕΠΙΠΕΔΟ C2 ΑΓΓΛΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ  ΣΟΦΙΑ ΤΡΙΑΔΑ ΚΑΤΡΑΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΝΑΚΟΓΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗΣ ΗΛΙΑΣ ΝΑΚΟΥ ΑΝΝΑ ΒΟΣΚΙΔΟΥ ΝΑΤΑΣΑ ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ ΘΑΝΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΔΕΡΟΒΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΡΧΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ… Διαβάστε περισσότερα

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ TΙΕ

Επιτυχόντες TIE 2021-2022 ΕΠΙΠΕΔΟ C2 ΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ ΗΛΙΑΣ ΚΟΥΤΣΗ ΕΛΕΝΗ ΚΕΦΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΚΟΝΔΡΑ ΟΛΓΑ   Επιτυχόντες TIE Μαΐου 2020 ΕΠΙΠΕΔΟ C2 ΑΓΓΛΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΣΚΟΥΜΠΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΥΡΙΑΣ ΜΑΡΚΟΣ ΤΑΜΠΑΞΗ ΜΑΡΙΑ ΜΕΙΝΤΑΝΗ ΣΟΦΙΑ ΠΑΣΧΑΛΟΓΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΡΑΙΤΣΗΣ ΗΛΙΑΣ… Διαβάστε περισσότερα

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ CAMBRIDGE

2018-2020 Επιτυχόντες First Certificate in English – FCE for Schools ΠΑΝΙΚΙΔΟΥ ΡΟΔΑΝΘΗ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΑΡΑΘΕΟΔΩΡΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΚΑΖΑΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΛΓΑ ΚΑΜΠΕΡΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ Επιτυχόντες Certificate in Advanced English - CAE ΠΑΝΤΑΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΛΕΜΟΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΔΑΝΙΗΛ… Διαβάστε περισσότερα

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ GMAT

2018-2020 ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ GMAT ΛΕΤΣΑ ΧΑΡΟΥΛΑ ΤΟΥΜΠΕΖΟΓΛΟΥ ΗΛΙΑΣ ΒΑΤΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΑΝΙΑ ΜΑΡΙΝΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ Διαβάστε περισσότερα

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ GRE

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ GRE 2018-2019 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΓΕΩΡΓΑΛΑ ΗΡΩ ΝΙΚΟΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΥΜΤΖΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΧΟΥΣΙΑΝΙΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΕΒΕΝΤΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ Διαβάστε περισσότερα

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ IELTS

2021-2022 ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ IELTS ΖΑΧΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΠΑΣΑΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΝΟΥ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΟΥΚΑ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ   2018-2021 ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ IELTS ΦΟΝΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΒΡΥΩΝΗ ΜΑΡΙΑ ΒΑΤΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΑΝΙΑ ΜΑΡΙΝΑ ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΣΜΥΡΝΙΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΡΜΑΝΛΙΔΗ ΕΥΤΕΡΠΗ… Διαβάστε περισσότερα

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ TOEFL

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ TOEFL 2018-2019 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΝΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΑΠΑΠΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΦΩΖΙΚΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΕΝΤΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Διαβάστε περισσότερα

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ GOETHE

Επιτυχόντες GOETHE-ZERTIFIKAT Μάρτιος 2024 GOETHE-ZERTIFIKAT Β1 ΔΗΜΟΥΛΑ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΗΛΙΑΔΗ ΙΩΑΝΝΑ ΜΕΡΑΧΤΣΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΣΥΜΕΩΝ   GOETHE-ZERTIFIKAT Β2 ΚΑΝΔΑΡΕΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΑΡΜΑΝΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ   Επιτυχόντες GOETHE-ZERTIFIKAT Ιανουάριος 2024 GOETHE-ZERTIFIKAT Β1 ΖΙΩΓΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΡΙΤΟΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΝΝΑ ΖΗΣΗΜΑΚΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ   GOETHE-ZERTIFIKAT Β2… Διαβάστε περισσότερα

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ÖSD

ÖSD Β2 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 2022 ΚΑΖΕΛΗ ΕΥΑ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΡΜΑΝΙΔΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ   ÖSD B1 ΙΟΥΝΙΟΣ 2020 ΜΑΡΜΑΡΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΣΕΜΕΚΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ   ÖSD Β2 ΙΟΥΝΙΟΣ 2020 ΓΙΔΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΡΜΕΝΛΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΓΟΥΝΤΣΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΗΤΑΚΙΔΗΣ… Διαβάστε περισσότερα

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

2023-2024 3 ενότητες ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΦΑΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΖΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΔΗΣΕΡΗ ΒΑΪΑ ΚΑΔΕΡΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΚΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΧΑΡΙΣΗ ΡΕΒΕΚΚΑ ΠΕΡΤΕΤΖΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ   6 ενότητες ΤΟΤΑΚΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗ ΘΕΑΝΩ ΦΑΣΟΛΗ ΜΑΡΙΑ ΝΤΕΝΤΑ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕΡΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ… Διαβάστε περισσότερα

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΣΤΟ ΕΙΔΙΚΟ ΜΑΘΗΜΑ ΑΓΓΛΙΚΩΝ ΣΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ 2019-2020

Επιτυχόντες στο Ειδικό μάθημα Αγγλικών στις Πανελλήνιες 2019 ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΕΡΓΙΑΝΟΥΔΗ ΑΝΝΑ ΣΕΛΕΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΦΥΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ ΔΑΟΥΛΤΖΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΗΜΟΣΧΑΚΗ ΠΑΥΛΙΝΑ ΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Διαβάστε περισσότερα

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΣΤΟ ΕΙΔΙΚΟ ΜΑΘΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ ΣΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ 2019-2020

Επιτυχόντες στο Ειδικό μάθημα Γερμανικών στις Πανελλήνιες 2019 ΣΤΕΡΓΙΑΝΟΥΔΗ ΑΝΝΑ ΜΕΝΕΞΕΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΠΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ Διαβάστε περισσότερα

title

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΑΓΓΛΙΚΩΝ

Παρακάτω αναφέρονται οι εξετάσεις των διαφόρων εξεταστικών φορέων για την περίοδο ΜΑΪΟΥ-ΙΟΥΝΙΟΥ 2024. ΕΠΙΠΕΔΟ Β ΠΤΥΧΙΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΕΞΕΤΑΣΤΡΑ ΔΗΛΩΣΗ PET for Schools 11 Μαΐου 89€ 23/1 – 24/2/2024 FCE for Schools 19 Μαΐου 178€… Διαβάστε περισσότερα

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ TOEIC

Δηλώσεις: 10 εργάσιμες μέρες πριν την εξέταση Κόστος: 150€ 10 Φεβ, 2022 15 Δεκ, 2021 - 31 Ιαν, 2022 17 Φεβ, 2022 15 Δεκ, 2021 - 07 Φεβ, 2022 24 Φεβ, 2022 15 Δεκ, 2021 - 14 Φεβ, 2022 03 Μαρ,… Διαβάστε περισσότερα

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΤΙΕ

ΤΙΕ ΠΤΥΧΙΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΕΞΕΤΑΣΤΡΑ ΔΗΛΩΣΗ TIE 13 + 26/02/2022 online 160€ online: 190€ 25/01 + 7/2/2022 27/02/2021 25/01/2022 13 + 26/03/2022 online 25/02 + 7/3/2022 27/03/2022 25/02/2022 16/04/2022 online 26/03/2022 17/04/2022 18/03/2022 Διαβάστε περισσότερα

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ IELTS (British Council)

THESSALONIKI   IELTS on paper & Face to face 207€ (Η δήλωση πρέπει να γίνει 10 μέρες πριν την εξέταση)   12 Φεβρουαρίου 2022, 09:00 - 12:30 Listening, Reading & Writing 12 Φεβρουαρίου 2022, 16:20… Διαβάστε περισσότερα

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ GOETHE INSTITUT

ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΣΕ ΧΑΡΤΙ   ΕΠΙΠΕΔΟ Α2 ΠΤΥΧΙΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΕΞΕΤΑΣΤΡΑ ΔΗΛΩΣΗ Goethe-Zertifikat A2 Εφήβων 23.05. - 24.05.2024 80 € 20.03. - 08.04.2024 04.11.2024 09.09. - 23.09.2024 Επανάληψη μέρους εξετάσεων (προφορικά ή γραπτά 50€)  … Διαβάστε περισσότερα

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ÖSD

ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ 2024 ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΗΜ. ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΗΜ. ΕΓΓΡΑΦΩΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Μάιος-Ιούνιος 2024 25-26/05/2024 08-09/06/2024 26/03-14/04/2024 05/07/2024 Αύγουστος-Σεπτέμβριος 2024 31/08-01/09/2024 02-11/07/2024 01/10/2024 Δεκέμβριος 2024 07-08/12/2024 02-11/10/2024 07/01/2025 Κόστος ανά επίπεδο: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ   A1 A2 B1 B2 C1… Διαβάστε περισσότερα

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ UNICERT

Εξετάσεις για την πληροφορική διενεργούνται κάθε Παρασκευή Οι δηλώσεις γίνονται κάθε Τρίτη    Για περισσότερες πληροφορίες και τυχόν απορίες μπορείτε να επικοινωνείτε όπως πάντα στα γνώριμα τηλέφωνα 2310 949414 - 2310 952903 Ευχόμαστε καλή επιτυχία… Διαβάστε περισσότερα